Ciekawe modele biustonoszy

Pośród bardzo wielu modeli staników można znaleźć niektóre bardzo ciekawe. To sprawia, że panie mają często problem z tym, jak wybrać biustonosz idealny do danej kreacji czy dopasowany jak najlepiej do ich biustu i jego wielkości. 

Staniki na wyjątkowe okazje

Zazwyczaj biustonosze posiadają ramiączka, odpowiednio dobrane do wielkości miseczki jak również obwodu pod biustem. Im większy rozmiar tym zazwyczaj szersze ramiączka, co umożliwia znacznie lepsze podtrzymywanie biustu. Ponadto staniki w dużych rozmiarach często mają o wiele szerszą dolną część, co powoduje że lepiej obejmują plecy. Zdarza się jednak iż panie poszukują biustonoszy o nietypowym kształcie, szczególnie jak chodzi o ramiączka, co sprawia że są dopasowane do wielu nietypowych kreacji. Można znaleźć interesujące modele z ramiączkami na krzyż, dzięki czemu lepiej prezentują się przy strojach z częściowo odkrytymi plecami. Jeśli strój ma spore wycięcie z tyłu, wówczas można poszukać modeli ze specjalnymi długimi ramiączkami, które można krzyżować nieco niżej. Jeśli jednak panie nie lubią takich rozwiązań, jest bardzo wiele modeli w których dolna część i ramiączka wykonane są z przezroczystego silikonu. 

Dobry rozmiar to podstawa

Podstawa wyboru odpowiedniego biustonosza jest wybór właściwego rozmiaru. Panie często mają z tym spory problem, jednak obecnie mogą skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców. Brafitterki posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę ale również doświadczenie pozwalające każdej pani wybrać odpowiedni rozmiar jak również materiał  z jakiego ma być wykonany biustonosz. Właściwy rozmiar znacząco podnosi wygodę noszenia biustonosza, dając kobiecie pewność przez cały dzień. Ponieważ biustonosz jest tym elementem odzieży, który panie noszą cały dzień, do ich odpowiedniego wyboru przykładają bardzo wiele uwagi. Panie ponadto bardzo często wybierają biustonosze tych producentów, których artykuły znają i cenią za wygodę i wysoką jakość. Wiedzą bowiem iż za każdym razem wybierając ten sam rozmiar mają pewność, że będzie na nich pasował idealnie.