podkolanówki - przykładowe zdjęcie

Czym są podkolanówki?

podkolanówki - przykładowe zdjęciePodkolanówki są elementem damskiej bielizny. Idealnie dopasowane podkreślą piękno kobiecych nóg. Producenci tej części garderoby proponują różne wzory, kolory, grubości dzięki czemu podkolanówki możemy nosić w każdym sezonie.

Podkolanówki najczęściej wykonane są z poliamidu, elastanu, a także w wersji z dodatkiem lycry – ta część asortymentu dostępna jest w sprzedaży przez cały rok. Zimą natomiast natkniemy się dodatkowo na podkolanówki wykonane z bawełny, wełny, angory, modalu. Możemy wybierać spośród różnych grubości, co pozwoli na ubieranie tej części bielizny o każdej porze roku.

Te przezroczyste i gładkie najczęściej zakładamy do spodni. Grubsze i z ciekawym wzorem bądź fantazyjnym wykończeniem przy ściągaczu ubierzemy do krótszych spodni i spódniczek. Taka stylizacja będzie z pewnością bardzo oryginalna. Podkolanówki zakładamy na różne okazje: do pracy, na czas odpoczynku czy na imprezę.

Kolorystka, w jakiej zazwyczaj znajdziemy podkolanówki to: różne odcienie beżu, czarny, szary, grafitowy. Rzadziej trafimy na inne odcienie, ale takich też nie brakuje.

Ze względu na przeznaczenie mamy do wyboru modele: z niewidocznym zaznaczeniem palców (pasują do odsłoniętych butów), z bez uciskowym ściągaczem, z efektem masażu stóp, uciskowe (mające działanie przeciw żylakowe).

Podkolanówki dopasują się do kształtu stóp a my będziemy czuć komfort ich noszenia.  Przy zakupie kierujmy się wysoką jakością produktu oraz przeznaczeniem.