zakolanówki z wzorkami - przykładowe zdjęcie

Magia zakolanówek

zakolanówki z wzorkami - przykładowe zdjęcieCzy wiedziałyście, że dzięki odpowiedniej kolorystyce butów oraz dodatków, możecie optycznie wysmuklić oraz wydłużyć wasze nogi? Wypróbujcie więc zakolanówki, dobrane do barwy waszych butów oraz zestawcie je z krótką spódnicą, sukienką lub szortami – efekt murowany!

Jakie obuwie do zakolanówek? Porady

W zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć, czy też od przeznaczenia reszty elementów naszego outfitu, możemy założyć skarpety za kolano do jakichkolwiek krytych butów. Ciekawie prezentują się na przykład zakolanówki w ziemistych kolorach – brązowe lub rude (camel), zestawione z brunatnymi trzewikami typu oxford, zaś na górę można założyć koszulę i szorty bądź plisowaną spódnicę. Taka wersja stroju pasuje praktycznie na każdą okazję i zawsze prezentuje się naprawdę elegancko.

Na deszczowy dzień – zakolanówki plus wysokie kalosze

Hitem mody na jesień, zimę i wczesną wiosnę są wysokie kalosze typu hunter, kształtem przypominają one kozaki oficerki. Wysokie skarpety z wełny, sięgające do pół uda, z pewnością będą stanowiły znakomite, bardzo ciepłe uzupełnienie tej stylizacji, a my niezależnie od warunków atmosferycznych, będziemy zawsze wyglądały modnie.

Styl casual – zakolanówki do trampek

Trampki lub kultowe tenisówki vansy przeżywają ostatnio prawdziwy renesans. Na sklepowych półkach aż roi się od tego typu butów, dostępnych w szerokiej gamie kolorów. Podobnie obszerną paletę można zwykle dostać na stoisku ze skarpetami oraz zakolanówkami. Jeśli jesteśmy młode i/lub odważne, możemy w tym przypadku pobawić się kolorami, tworząc własne, kontrastowe kompozycje!