Wyeksponuj swoją kobiecość na plaży!

Strój na plaże nie musi być nudny. Dla pań, które są pewne siebie i lubią podkreślać swoje atuty, w tym sezonie letnim śmiało mogą pozwolić sobie na seksowny strój kąpielowy! Mocne wycięcia, różnorodność kolorów, asymetria to króluje w świecie seksi mody plażowej. Dużym atutem jest dopasowanie strojów do typu każdej damskiej sylwetki.

Jak być modną oraz seksowną na plaży?

Lato, słońce odbijające się w tafli wody i skóra muśnięta już lekką opalenizną świetnie wpływają na wygląd i samopoczucie. Dopełnieniem i ozdobą dla ciała będzie modny strój kąpielowy. Czas przełamać opory i wyeksponować kobiece sylwetki! Niewątpliwie aktualna moda w tym pomoże. Seksowny stój na plażę w tym sezonie, charakteryzuje się mocno wyciętymi majtkami z wysokim stanem. Takie rozwiązanie wydłuża nogi, podkreśla pośladki oraz talię i optycznie ją pomniejsza. Widać powrót do lat 80, 90 ubiegłego wieku. Góra od stroju kąpielowego może być dowolna, aby wpasować się  w obecne trendy, najlepiej zdecydować się na klasyczny stanik z wiązaniem na szyi. Mile widziane są różne kolory obu części stroju kąpielowego.

Paski w stroju kąpielowym- im więcej, tym lepiej!

Paski, różnego typu wiązania to coś, co przyciąga wzrok i doda odwagi każdej stylizacji plażowej. O kilku sezonów paski przy staniku z dekoltem w kształcie literki V to absolutny hit!. Wiązania  sznurki, które pozwolą regulować to co chcemy, mniej lub więcej pokazać też są strzałem w dziesiątkę. W dolnej części stroju śmiało, można wybrać krój z paskami po bokach. Wiązania pojawiają się w różnej konfiguracji z przodu, przechodząc przez całe plecy lub przy dekolcie. Nie ma mowy o nudzie, nie trzeba przy tym dodatkowych ozdób typu biżuteria.